Estetik Dolgu

Dolgu işlemi yüzde rahatsızlık duyulan bölümleri iyileştirmek için veya daha keskin yüz hattı elde etmek adına yapılan bir medikal estetik işlemidir.

DUDAK DOLGUSU

Dudak dolgusu; içeriğinde bulunan Hyaluronik asit ile dudaklarımıza bakım sağlayan vücudumuzun doğal olarak ürettiği bir madde ile dudak şekillendirme ve dolgunlaştırma işlemidir. İsteğe göre dudak belirginleştirme , dolgunlaştırma, dudak asimetrilerini düzeltmede kullanılır.

Kalıcılığı 6-8 ay arasındadır. Uygulama sonrası gelişen kızarıklık ve şişlik 1-2 saatte düzelir.

GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Gözaltı morlukları, çökmeleri ve torbalarını gidermekte kullanılan dolgu çeşididir. Hyaluronik asitle birlikte vitamin, mineral ve antioksidan maddeler etki eder.

Yapılan diğer dolgu tekniklerine göre farklılıklar göstermektedir. Bu teknik ile derinin altına değil de kemiğin üstüne uygulanır.

JAWLINE DOLGU

Yaşla beraber çene hattı yumuşar, yüz aşağı inmeye başlar. Bu hatta (jaw line) yapılacak dolgu ile gıdı kalkar ve daha ince bir yüz ifadesi verilmiş olur. Bu dolgu çeşidi ile çenenin uzatılması, çene ucunun büyütülmesi, çenedeki şekilsel sorunların düzeltilmesi, asimetri sorunlarının giderilmesi ve çenedeki hacim eksikliğinin giderilmesi sağlanır.

BURUN DOLGUSU

Ameliyatsız burun estetiği de diyebileceğimiz bu işlem burundaki şekilsel bozuklukları gidermeyi sağlamaktadır. Burun bölgesine dolgu uygulaması ile burun konturu yumuşatılır, şekil bozuklukları giderilir, burun kemeri düzeltilir, burunda asimetriler düzeltilir, burun ucu kaldırılır.

Kalıcılık süresi 1-1,5 yıldır.

ALIN DOLGUSU

İlerleyen yaş ve mimik hareketleri sonrası alında oluşan derin alın çizgileri için uygulanan dolgu çeşididir. Alın bölgesine eski görünümünü geri kazandırır.

YANAK DOLGUSU

Yanak bölgesinin dolgunlaştırılmasını sağlayan dolgu, yüzdeki asimetriyi düzeltmeye ve çene ucuna doğru oluşan sarkmaları gidermede, yüz şeklini düzenlemede kullanılır.

NAZOLABİAL DOLGU (GÜLÜŞ ÇİZGİSİ DOLGUSU)

Gülüş çizgisini doldurmayı sağlayan bu dolgu, burun kenarından dudaklara inen derin olukları kapatır.  Genetik sebepler , yaşlanma sebebiyle sarkan yüz gibi durumlarda oluşan nazolabial çizgi , nazolabial dolgu ile kolayca yumuşatılmakta ya da yok edilmektedir. Kalıcılık süresi 8-16 ay arasıdır.

Diğer Uygulamalarımız

Botoks

Cilt Yenileme

Bölgesel Zayıflama