Burun Estetiği

Burun estetiği , hem estetik beklentilerle hem de sağlık açısından oluşan problemleri önlemek amacıyla çokça tercih ediliyor.

Yüz en çok göz önünde olan bölgemiz olduğundan bu bölgede oluşan bozukluklar da hem estetik hem de psikolojik açıdan kişileri oldukça etkiliyor. Günümüzde burun estetiği rahatlıkla ve kişinin yaşam kalitesini olumsuz etilemeden yapılabiliyor.

Burun estetiği nazoplasti , rinoplasti gibi isimlerde de anılmakta olup burunda var olan veya sonradan oluşan travmalara bağlı şekil bozukluklarını gidermeyi sağlar.

Rinoplasti öncesi doktor konsültasyonu yapıloarak öncelikle bu oparasyonun uygunluğu kontrol edilir. Operasyonu engelleyecek bir mani yoksa hastanın burun estetiğinden beklentisi üzerine hekim ile konuşularak uygun şekilde oparasyon planlanır.

Burun estetiği sonrası hasta bir gece kontrol altında tutulur.Geçici morluk şişlikler olabilmektedir. Kullanılan ilaçlarla bu morluk ve şişliklerin önüne geçilebilmektedir.

Tamamen iyileşme süreci 3-6 aylık süreçte olur. Ancak 1 hafta gibi bir süre sonra kişi günlük hayatına kontrollü olarak devam edebilir.

Diğer Uygulamalarımız

Yüz Germe

Boyun Germe

Göz Kapağı Estetiği
Bişektomi (Yanak İnceltme)

Kulak Estetiği