Bölgesel Zayıflama

SOĞUK LİPOLİZ

1 seansta 1 beden incelme !

Yağlanma olan bölgedeki alt katmanda bulunan beyaz yağ hücrelerini kontrollü şekilde soğutarak yakma işlemidir. Bu işlem ile yakılan yağlar işlem sonrasında idrar yolu ile atılmaktadır. Her bölge için uygulanabilen boyutta başlıkları bulunmaktadır.

Bölgesel yağlanmanın oranına ve hangi bölgede olduğuna göre uygulama sayısına karar verilmektedir. Uygulama sonrası bol su tüketilmesi yağların idrar yolu ile atımını kolaylaştırır. Aynı zamanda rutinin dışında hareket etmek , ödeme sebep olmayacak yiyecekler tüketmek de bu süreci kolaylaştıracaktır.

KAVİTASYON

Fazlalıklardan kurtulmak için uygulanan bu yöntemde ultrasound dalgaları ile cildin dış yüzeyine ani ve yüksek dalgalarla işlem yapılır. Kavitasyon işleminde yağ sıvılaştırıp yapısı bozulur. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Kişinin durumuna göre uzman ile kaç seans gerektiği belirlenir.

POWER PLATE

Power plate işleminde cihazın ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır. Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücut kaslarını gerilme yönünde uyarır. Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir / gevşer ve çalışır. Bu şekilde çalışan kaslar sıkılaşmayı ve görünümün düzelmesini sağlar.

PASİF JİMNASTİK

Elektroterapi tekniği ile uygulanan bu işlem sadece zayıflamada değil aynı zamanda sıkılaşmada da kullanılmaktadır.

Faradik akım veren bir cihaz kullanılmaktadır. Bu akım ile kaslar dışarıdan çalıştırılır.  Selülit tedavisi, kas güçlendirme , kasları toplama , sıkılaşma , incelme gibi sonuçları vardır. Diyet ile desteklenirse bölgesel incelme için çok güzel sonuçlar verecektir.

G5 MASAJI

En etkili selülit tedavi yöntemidir. G5 denilen masaj aleti ile selülitli ya da sıkılaşma istenilen bölgeye uzmanın belirleyeceği sürelerde ve sıklıkta masaj uygulanır. Böylece bölgede sıkılaşma sağlanır.

Diğer Uygulamalarımız

Botoks

Cilt Yenileme

Estetik Dolgu